Zawsze duży wybór i doskonała jakość

Adres  C.H. Fasty, ul Przędzalniana 60, Białystok

Cart 0

O nas

Świat drewna

Drewno towarzyszy ludzkości od zarania dziejów, służąc za budulec na dom, jak również wnosząc ciepło dosłownie i w przenośni. Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje od 2000 roku, oferując Państwu szeroki wachlarz propozycji, dzięki którym Wasz dom nabierze niepowtarzalnego klimatu. Zapraszamy do odwiedzenia firmy Eko-Parkiet i spełnienia swoich marzeń w kwestii wyboru podłogi.

W trosce o klienta oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju podłogi: drewniane, laminowane, winylowe, ekologiczne, deski tarasowe. Produkty o różnej grubości i zróżnicowanym sposobie wykończenia - każdy znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb, przy fachowym doradztwie przeszkolonych pracowników. W naszym salonie sprzedaży znajdą Państwo podłogi takich firm, jak: Baltic Wood, Parkiet Hajnówka, Finish Parkiet, Wineo, Wicanders, Kaczkan, DLH, Venifloor, Hartika, Tarastika, Deceuninck.

Nasza oferta jest wzbogacona o profesjonalną chemię budowlaną firm: Bona, Osmo, Bautec, Beko, Saicos, Dr. Schutz, Mapei. Posiadamy dodatkowo listwy drewniane i MDF, takich producentów jak: Lagrus, Baza, Wineo, Baltic Wood - dopasowane do każdej sprzedawanej przez nas podłogi.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Współpracujemy tylko z najlepszymi parkieciarzami w województwie, co potwierdzają nasze realizacje również na inwestycjach użyteczności publicznej.

Zobacz opinie Klientów

Polecam w szczególności za jakoś wykonanej usługi, ale także za bezproblemowy i szybki kontakt. Chcesz mieć piękny parkiet to skorzystaj z usług tej firmy!

Adam

Pełen profesjonalizm, cierpliwość, serdeczność i otwartość na potrzeby klienta już od pierwszego kontaktu w sklepie. Jakość wykonanej obsługi również na najwyższym poziomie. Takich montażystów jak p Sławek ze świecą dziś szukać!

Pani Magdalena

Zamówiliśmy z mężem podłogi drewniane do salonu i pokoi w naszym domu. Na początku miały to być podłogi w zupełnie innych odcieniach, po rozmowie z właścicielem i montażu faktycznie muszę przyznać, że zmiana odcieni wyszła na lepsze. Jesteśmy zadowoleni i mogę polecić tą firmę.

Anna Jaroszewska

Ełk